Natuurehitus arendab Sakus 1997 a. ehitatud kivimaja baasil innovaatilisi ja energiasäästlikke ridaelamubokse. Hoone koosneb kokku 4 majaosast.  Tegemist on uudse kompleksse lähenemisega  renoveerimisprojektiga, kus peetakse kõige olulisemaks ruumide mugavat sisekliimat, madalaid püsikulusid ja keskkonnahoidlikkust.
Energiatõhusus.
Hoone on plaanis renoveerida A-klassi energiatõhusus tasemele “liginullenergiamaja”. Hinnanguline energiatarve 40kWh/m²a. Tänu elektrit tootvatele päikesepaneelide on majaosa energiakulu väga väike. Aastane kütte ja tarbeelektri maksumus kokku ca 100 m² majaosa kohta on alla 600€ (keskmine 50€/kuus).
Siseviimistlus.
Ridaelamute siseviimistlus tehakse kvaliteetsete allergiavabade materjalidega tagamaks hea sisekliima. Ruumi õhk on tänu looduslike materjalide kasutamisele paraja õhuniiskuse sisaldusega ning alati on tubades värske õhk. Põrandad on kaetud naturaalse tammeparketiga, laed viimistletud laelaudisega või krohvitud. Seinte viimistluseks on looduslikud savi- ja lubikrohvid ja märgades ruumides looduskivid või keraamilised plaadid. Hinna sisse kuulub Electroluxi köögitehnika ning kase- või tammepuidust eritellimusel köögimööbel. Iga boksi juurde kuulub I korruse pinnaga võrdne panipaigapind akendega keldris ja hoone pööningul.
Välisviimistlus ja tehnosüsteemid.
Maja soojustatakse(mai 2017-okt 2017) eriti hoolikalt ja fasaadikatteks tuleb vertikaalne puitlaudis. Aknad on 3-kordsed puitaknad, treppide piirded on klaasist ja roostevabast metallist.
Hoone katusele paigaldatakse ca 65m² elektrit tootvaid päikesepaneele. See on kõik lisaks tavalisele võrguelektriühendusele. Päikesepaneelide ületoodangu saavad tulevased omanik müüa elektrivõrku. Hoone küttesüsteemis kombineeritakse halupuitkütet, õhk-vesi soojuspumpa, õhk-kütet soojustagastiga. Küttesüsteem on automatiseeritud.
Ventilatsioonisüsteem on energiasäästlik soojustagastiga süsteem, mis tagab ruumides pideva värske õhu. Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed.
Krundi kujundus ja jaotus.
Oja 31 hoones on kokku  4 majaosa (222 m², 145,3m², 195,5m² ja 108,6m²). Tulevased majaosade omanikud lepivad omavahel kokku krundi(2876m²) kasutamise(kas igaüks kasutab osa krundist või kasutatakse ühiselt kogu krunti, eelistatult viimane valik). Krundil on mändidega kõrghaljastus. Olemasolev kombineeritakse loodava haljastuse ja aiaga, mille kujundus tehakse põhiliselt vilju kandvate taimedega  ning kujundades pinnavorme ja paigutades taimi hoone energiatõhususe maksimeerimiseks.

Boksi hinnas sisaldub täispuitköögimööbel ja kvaliteetne sanitaartehnika. Kõik ridaelamuboksid on müüdud ja käimas on renoveerimistööd, mis on plaanis lõpetada dets. 2017.